04.06.2019 39
Праця «АТБ»: система контролю якості вітчизняної торгової мережі

Мережа магазинів «АТБ» стає дедалі більшою та вражає швидкістю відкриття нових точок. Не всі люди замислюються над тим, який товар потрапляє на прилавки магазину та як взагалі контролюють якість продуктів.  З часом покупець задається питанням своєї безпеки, керівництво «АТБ» приділяє багато уваги саме такому питанню.

Влітку  2017 року магазини торгової мережі почали проходити аудит та сертифікацію на відповідність вимог міжнародного стандарту. Для того щоб зрозуміти важливість, треба знати, що стандарт заснований на принципах HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points- це аналіз ризиків та критичної точки контролю). Концепція передбачає періодичну ідентифікацію та перевірку продукції  на безпеку.

Одним з рівнів перевірки є щомісячні відправлення товару з прилавків магазину до спеціалізованих лабораторій. «АТБ» перевіряють десятки лабораторій, які підписали угода щодо перевірки якості товару. Кожен товар, який присутній в магазинах, проходить декілька рівнів перевірки.

Не дивно, що такі технології контролю, признані  ефективними та впроваджують почуття безпеки в голови покупців.  Подивившись на полиці в магазинах можна переконатися в свіжості та якісному зберіганні товарів харчування.  Робіть свої покупки в «АТБ» не переживаючи, за те що можете потрапити на не сумлінний товар.

 

Поделиться