28.05.2019 28
Пляжні модниці: який рушник виберешь саме ти

Літо прийшло! Відкриваються бази відпочинку, аквапарки, а пляжі починають наповнюватися бажаючими гарно відпочити. Куплені  купальники, капелюхи і панамки. Звичайно треба забувати про невід’ємний пляжний «аксесуар» — рушник. Саме час їх оновити! Більше того трендові вироди з мохру вражають своєю різноманітністю.

Виділіться з натовпу

                В готелях «все включено», рушники славляться своєю одноманітністю, таким чином на берегу мору або біля басейну  часто можна зустріти таку ситуацію, що люди не можуть знайти свій шезлонг. Серед  великого потоку рушників, головне не розгубитися та знайти саме той унікальний, який приверне увагу і точно не загубиться.

Головні критерії  трендових рушників 2019 року:

  • колір, який точно приглянеться кожному;
  • перелив від одного кольору к іншому;
  • неординарний напис.

Купуйте великі рушники, для того щоб після води відразу укутатися в теплий рушник.

Завжди в тренді залишаються рушники- покривало з 3-D принтом, вони вражаючи виглядають та якщо вдало розмістити себе і таке покривало у кадрі, ви точно здивуєте своїх підписників в instagram яскравим фото.

Намагайтеся зібрати собі такий look, щоб виглядати стильно та неповторно.  Купальник повинен відрізнятися за кольором від капелюшка та рушника. Проведить свій час на відпочинку знаючи, що ви виглядаєте краще за всіх.

 

Поделиться