21.02.2019 1693
Лідируючі кандидати в Президенти нічого не зробили в Запоріжжі

Чергові вибори Президента України відбудуться вже 31 березня 2019 року. На сьогоднішній день лідирують три кандидати-Володимир Зеленський(14.7%),Юлія Тимошенко(13.1%) та Петро Порошенко займає трете місце (10.8%).

Кожен з кандидатів відвідували Зпоріжжя,а деякі не один раз. Чим саме запам’яталися лідери для міста, та який внесок зробили для містян читайте в матеріалі «НовостнОЙ!».

Петро Порошенко з 2014 року відвідав Запоріжжя двічі.

Перший раз діючий Президент приїздив 2016 році у квітні з ціллю представити нового голову Запорізької облгосадміністрації — Константина Бриля.

В друге Петро Олексійович відвідав Запоріжжя у червні 2018 року. До візиту Президента місто готувалося дуже ретельно. Порошенко в цей візит відвідав Військову частину(3029), де нагородив орденом «За мужність третього ступеня» ветерана Великої Вітчизняної Війни — Івана Залужного.

Ще Петро Порошенко відвідав завод «Іскра», де передав техніку збірки сучасної техніки. Президент акцентував увагу на те, що забезпечення високотехнологічним обладнанням — це великий вклад в Українську армію, який робить завод «Іскра».

Та на останок Порошенко відкрив відремонтовану частину траси»Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріупіль».

Ця подія викликала шквал емоцій у місцевих: вони викладали в соціальні мережі  свої думки та дуже активно обговорювали.

Один з таких коментарів:

 » Велика радість! Таке відкриття! На очі навертаються сльози щастя! Відремонтовано аж майже 24 км дороги з 650 км на трасі Дніпро-Запоріжжя. Це перемога якою може пишатися вся Україна! Петро Олексійович, який же ви молодець!».

Юлія Тимошенко

Юлія Тимошенко завітала в місто до запоріжців відносно нещодавно. Кандидатка приїжджала 9 листопада: Юлія Володимирівна відвідала з конференцією ЗНТУ та розповідала студентам про свою кандидатуру в Президенти, обіцяла зміни на краще та нагадала про свій новий економічний курс. Наприкінці конференції вона відповідала на питання, які їй ставили студенти.

Перебуваючи в університеті студенти ставили Тимошенко каверзні та незручні питання про її колишній пост прем’єра та т.п. Проте апофеозом зустрічі стала заява її ж однопартійця з міста Мелітополя Дмитра Шостака:

«Ми особисто на ваше ім’я відправляли відкритий лист, але відповіді на нього так і не отримали. Юлія Володимирівна, якщо ви вирішили продати партію «Батьківщина» адептам кремля в складі Президента РФ -Володимира Путіна, то тоді нам з вами не по одній дорозі йти!»

Потім Юлія Володимирівна відвідала завод та музей «Мотор-Січ». На заводі Богуслаєв показав Юлії Тимошенко свої гелікоптери , які не захотіли брати на фронт українські силовики, відаючи перевагу більш коштовні французьким аналогам. Було видно що саме ця ситуація торкнула Юлію Володимирівну за живе.

 Володимир Зеленський

Володимир Зеленський відвідував місто багато разів ,проте ці візити були пов’язані в гастролюванням команди «95 квартал». У 2017 році, в літку, Зеленський провів три дні у Запоріжжі, знімаючи сцени для серіалу «Слуга народа». Зйомки проводилися в мальовничих місцях Запоріжжя. Проте у своєму серіалі Володимир Олександрович підняв болючу тему усіх запоріжців -тему недобудованих мостів.

Після виходу другого сезону «Слуга Народа» у жовтні 2017 року, запоріжці почали активно обговорюють можливе кандидацтво Володимира Олександровича на пост Президента.

«Може хоч Зеленський зможе завершити «грандіозне» багаторічне будівництво легендарних мостів!»

Три кандидати-три лідери у президенти були в нашому місті. Бачили, спілкувалися з жителями, але на, великий жаль, ні якого важливого внеску та вкладу для Запоріжжя не зробили.

Поделиться